ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 10 از 11 نخست ... 8 9 10 11 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 109
    شهرت
    0
    752
    تایپیست

چ کتابی رو دارین میخونین؟

سلام رفیقا!
    بگین ببینم چ کتابی رو دارین میخونین؟
    ی خلاصه ی کوچیکم بگین.ن در حد اسپویل.
    بنده!همین دیشب من پیش از تو رو تموم کردم (: عالی بود دوستان عالی عالی!ینی چقد بگم عالی بود!معرکه!
    درمورد ی پسر از چهار قسمت فلج.ب اسم ویل.و ی دختر 26 ساله ب اسم لوئیزا.لوئیزا از کار بی کار میشه.و دنبال کار.بعدشم ک میره به عنوان پرستار خونه ی ویل.و هزار و یک ماجرای عاشقانه و عالی.حتمن بخونین.
    دوستان اگه ی وقتی خطایی چیزی از من دیدین و اینا ...
    .
    .
    .
    برید دکترچش پزشک!خطای دید دارین وگرنه من ب این گلی (: والاح!
    شهرت
    0
    7
    کاربر انجمن
    دوتا کتاب رو جدیدا خوندم. اولیش راجموند بود جلد سوم رافائل خون آشام مثل دوتا کتاب قبلی(رافائل و جابرائیل) قشنگ بود اما جذابیت اولیه رو نداره.
    آکادمی خون آشام هم هردوجلد موجود توی سایت رو خوندم اما زیاد جالب نبود هیجانش کم بود بخاطر اینکه بشدت توضیحات اضافه داره یجورایی روزمرگی رزا رو به تصویر میکشه واسه همین فعلا باقی جلدهارو نخوندم.
    شهرت
    0
    1
    کاربر انجمن
    سلام منم این کتاب ها رو خوندم که واقعا قشنگ هستن :
    ۱.نبرد با شیاطین که ده رمان هست و از دید سه فرد نوشته شده.
    ۲.سرزمین داتورا نوشته ی امیلی رودا که شخصیت اصلی اسمش لیفه و با دوستانش که بعدا به اون ملحق میشن تصمیم میگیره که شرزمینشو نجات بده... زیبا ترین کتاب های این رمان هم اژدهایان داتورا هست که آخرین قسمت این مجموعه رمانه
    ۳.سرزمین اشباح که اونم نوشته ی دارن شانه اما کمی بچگانه تره که یک قسمت فیلمش هم به نا سیرک عجایب ساخته شده اما بهتو ن پیشنهاد میکنم اول کتابشو بخونید چون کتابش پر از رمز و رازه که آخرش میفهمی که چطوری شد که اون اتفاقا افتاد. و البته شخصیت اصلی داستان اسمش دارن شانه... بله تخلص نویسنده.
    شهرت
    0
    49
    کاربر انجمن
    سلام. من اخیرا کتاب اول و دوم وقایع نگاری کین رو خوندم که درباره کارتر و سادی کین هست که متوجه میشن که از خون فراعنه مصر هستند و میزبان خدایان مصر ،
    شهرت
    0
    307
    مترجم
    دو تا کتاب از فردریک بکمن ، نویسنده ی سوئدی که یه زن ایرانی و دو تا دختر داره خوندم( دلم خواست اطلاعات اضافی بنویسم. دلم خواست پس نوشتم)
    "مردی به نام اوِه" که خیلی خیلی کتاب معروف و پرطرفداریه و کتاب" و هر روز راه خانه دور و دوتر میشود" .
    فوق العاده ان . اگه کسی بگه از کتابا خوشش نمیاد بی برو برگرد میگم که ذره ای احساس توی وجودش نیست( و شاید بی عقل هم هست، چون دلیل اینکه از این کتاب خوشش نیومده این بوده که اونو نفهمیده و فقط یه بی عقلِ بی احساس نمیتونه این کتابو بفهمه ).
    خیلی خوشحالم که این کتابا رو خوندم . چون نظرمو درمورد دوست داشتن عوض کرد و میدونم که بهترش کرد. احتمالا خیلی بهتر.
    البته این کتابا تو ژانر عاشقانه و این خزعبلات نیستن . بلکه زندگی آدمای فوق العاده دوست داشتنی ای هستن که کنار هر چیز دیگه ای مثل تراژدی و بالا و پایین و اتفاقای مختلف، توی زندگیشون "عشق"هم پیدا میشه اما به یه شکل کاملا متفاوت از جامعه ی امروز و انقدر قشنگه که حتی قلب سنگ رو هم گرم میکنه و باعث میشه لبخند بزنه.
    توی این کتابا همه چیز پیدا میشه و به اندازه ای هم پیدا میشه که اصلا زیادی یا کم نیست .
    قصد دارم تمام کتابای دیگه ی فردریک بکمن رو بخونم و اونا رو نگه دارم و به هرکسی که ارزششو داشت توصیه که اونا رو بخونه .( فقط هرکسی که ارزششو داشت ) .
    توصیه میکنم این کتابا رو حتما بخونید.
    I dont care if no one likes me
    I wasnt created in this world to entertain everyone
    [COLOR="#EE82EE"][COLOR="#006400"][COLOR="#2F4F4F"][COLOR="#800000"]گاهی دلم برای خودم تنگ می شود
    گاهی به جای خالی خود فکر میکنم ...[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
    شهرت
    4
    507
    نویسنده
    جلد سوم افشاگری رایریا که متاسفانه زود نموم شد
    کتاب جدید معرفی کنید پلییییییییییییز
    کانال شعر خودم توی تلگرام

ghoghnous13_1365@
    شهرت
    0
    153
    نویسنده
    جلد 2 احضارگرم
    شهرت
    0
    16
    کاربر انجمن
    مجموعه جست و جوی دلتورا که البته تموم شد.

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست‌ها ادغام شدند - - - - - - - - -

راستی من کتاب انگلیسی از کدوم سایت میتونم بگیرم؟
    شهرت
    0
    737
    f.s
    کاربر انجمن
    من همین دیشب بعد از کلنجارهای فراوان کتاب "13 دلیل برای اینکه.." رو خوندم...
    داستان همونطور که احتمالا می‌دونید راجع به یه دختر دبیرستانیه که خودکشی می‌کنه و 13 نوار کاست از خودش بجا می‌ذاره برای توضیح دلایل خودکشیش!
    ی سریال هم از رو این کتاب ساخته شده که باهاش متفاوته و مثل همیشه کتابش خیلی بهتره...
    به همتون توصیه می‌کنم این کتابو بخونین، واقعا چشم شما رو روی اثرات برخودتون با دیگران و بقولی کارما، هرچند جزیی، باز می‌کنه!
    [CENTER][IMG]http://www.8pic.ir/images/33838584135123073412.jpg[/IMG]
    [/CENTER]
    [CENTER];Dear My Problems
    [/CENTER]
    [CENTER].My [SIZE=4][COLOR=#ff0000]GOD[/COLOR][/SIZE] Is [COLOR=#ff8c00][SIZE=4]Bigger[/SIZE][/COLOR] Than [COLOR=#ffd700][SIZE=4]You[/SIZE][/COLOR]
    [/CENTER]
    شهرت
    0
    0
    کاربر انجمن
    من الان دارم کتاب نبرد با شیاطین دیموناتا از دارن شان رو می خونم که خیلی قشنگه
    قبل اونم سرگذشت شاهکش رو خوندم که جز بهترین کتاباییه که تا حالا خوندم
    شهرت
    8
    1,836
    نویسنده
    درود
    جلد 3 ویچر
    در ادامه ماجراهای گرالت اهل ریویا که در ازای گرفتن پول به شکار هیولا ها میره

کتاب مجموعه داستان های جذابی داره که با گذشتن از هرکدوم شخصیت گرالت بیش از پیش شکل میگیره و در نهایت هم هرچی جلوتر میری با توجه به خط زمانی داستانا بیشتر به هم مرتبط میشن
    چهار چیز بر صاحبان خرد از امت من لازم است :شنیدن دانش, حفظ آن, انتشار آن, و به کار بستن آن.
    حضرت محمد (ص)

بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و در انسان چیزی بزرگتر از فکر او.
    همیلتون

من تنها یک چیز می‌دانم و آن اینکه هیچ نمی‌دانم.
    سقراط

صفحه 10 از 11 نخست ... 8 9 10 11 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 109

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع