ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کافه کتاب

پروژه ترجمه: جلد چهارم افشاگری رایریا: طوفان زمردین (ارائه فصل 7)

افشاگری رایریا مجموعه دوم: خیزش امپراطوری جلد چهارم افشاگری رایریا: طوفان زمردین خلاصه طوفان زمردین: هادرین بلک‌واتر در جستجوی وارث نوران قدم به ماجراجویی در دریاها و اقیانوس‌ها می‌گذارد. تنها امیدش رویایی و برخورد با مریک ماریوس بی‌رحم است. رویس، نگران از این‌که شاید هادرین به تنهایی از پس مریک برنیاید برای آخرین‌بار با هادرین قدم در یک ماموریت می‌گذارد. ماموریتشان آن‌ها را به وسط جریان‌های مختلفی از خیانت می‌کشد و باعث می‌شود هادرین با گذشته‌ای روبه‌رو شود که امیدوار بود دیگر هیچ‌وقت......

پروژه ترجمه: جلد دوم سرزمین‌های ویران: مطلع طغیان (فصل 15)

سرزمین‌های ویران جلد دوم مطلع طغیان جنگ آن‌ها را کنار هم جمع کرد، اما عشق آن‌ها را از هم جدا خواهد ساخت... بعد از یک محاصره‌ی خونین، اورانوس شکست خورد، ملکه‌ی جوانش، یتیم و از تاج و تخت به کنار گذاشته شد. سه پادشاهی، اورانوس، لیمروس و پالیزیا، حالا علی‌رغم میلشان به شکل کشوری جدید به نام مایتیکا متحد شده‌اند. اما طمع جادویی خطرناک و باستانی هم‌چنان پا برجاست. http://bkpr.ir/1059...

پیانو=مرگ

جلد 13 از مجموعه Goosebumps نسخه تایپ شده آن قدر پیانو بزن تا اینكه بى هوش شوى و بمیرى... هنگامى كه جرى در اتاق زیر شیروانى خانۀ جدیدشان یك پیانوى قدیمى و پر از گرد و خاك پیدا كرد، پدر و مادرش تصمیم گرفتند كه یك معلم خصوصى براى آموزش پیانو به جرى استخدام كنند. فكر نواختن پیانو در ابتدا جالب به نظر مى‌رسید.اما یك موضوع خیلى وحشتناك در مورد معلم پیانوى جرى، دكتر شریك وجود داشت. چیزى واقعا ترسناك. تا جایى كه جرى نمى‌توانست دست به دكمه‌هاى پیانو بزند. مدتى بعد جرى داستان‌هایى شنید. داستان‌هایى....

خاطرات تاج شکسته (Memories of the Broken Crown)

سلام دوستان((87))((87)) امیدوارم حال همتون خوب باشه((48)) امروز من داستانم روی برای شما قرار می دم و خوش حال می شم بخونیدش. باید بگم این اولین تجربه ی من از قرار دادن داستان هام توی اینترنته. تنها هدفی هم که از این کار دارم اینه که نظر کتاب خون های خوبی مثل شما رو بدونم. می دونید، هیچ نویسنده ای هر چقدر هم که خوب باشه بدون انتقاد و کمک دیگران به موفقیت نمی رسه. پس لطفا راحت باشید و تمام نقاط ضعف و قوت داستان رو بهم بگید. اوه تا یادم نرفته یه نکته ای رو بگم: خاطرات تاج شکسته جلد نیم از......

ارباب یخ فصل یکم آوای مرگ

سلام امروز می خوام کتابم رو بزارم خلاصه:هاریون پسری سیزده ساله است که در یکی از آخرین قلعه هایی که دربرابر شیاطین مقاومت کرده زندگی میکند که در تولد سیزده سالگی اش زمانی که باید به عنوان کارآموز جادوگر معرفی شود یکمرتبه دیوار فرو میریزد و... ]ilovepdf_merged راستی برای این کتاب نیاز به یه ویراستار دارم اگه کسی مایل به همکاری بود به این ایمل پیامک کنهpmorteza181@gmail.com...

من ربات هستم (ایزاک آسیموف)

نام کتاب: من روبات هستم نام نویسنده: ایزاک آسیموف خلاصه: این کتاب شامل چند داستان کوتاه راجع به روبات‌ها هست که طی مصاحبه‌ای با یکی از سرآمدهای این پیشه به دست می‌آید. داستان‌هایی از روبات‌های خارق‌العاده و مشکلات آن‌ها… داستان کوتاه های قشنگی داره...ماجراهای خاصی که ذهن خلاق اسیموف ساخته و به دل میشینه....

اراده سیال (ارائه فصل 16)

ویراستار: momo jon تایپیست: sina ghoolami فصل 1-13 / نیمه شب فصل 14-... طراح کاور و صفحه آرایی: M.mahdi درباره داستان : هزاران سال پیش مجمعی از خردمندان از تمام نژاد های هوشمند سرزمین اوراسا توانستند قدرت چشمه ی خورشید را مهار زنند و با آن قدرت ، بهشتی روی زمین بوجود آورند ، رها از هر گونه سیاهی و تباهی. اما زمزمه حتی در بهشت زمین هم بگوش طمعکاران میرسید. زمزمه ای که به شنوندگانش وعده ی خدایی میداد. پس طمعکارترینشان فریب زمزمه را خورد و پلیدی در نهان در وجودش رشد کرد و بلاخره دستانش.....

هری پاتر و تجارت مرگ ( ارائه‌ی فایل کامل)

تنها چیزی که میتونم بگم اینه که این فن تمام اعتقاداتتون باورهاتون آرزوهاتون در آرمان های هری پاتر رو به چالش میکشونه.با ماهمراه باشید در تجارت مرگ..حماسه ای از قدرت برتر خلاصه: ...آنچیست که تمام آرمان ها و اعتقاداتت را به هم میکوبد..چیست که حاضری به خاطر آن عشق و احساست را نابود کنی؟و تمام چیزهایی که در طی سال ها برای آن میجنگیدی زیر پا بگذاری؟تجارت مرگ..مبادله ای از جنس نور با عوامل رستاخیز....فرشتگان ، سرنوشت پسر هفده ساله را رقم میزنند.... پیشنهادات و انتقادات یادتون نره......

مجموعه ملکه‌ی یتیم

روزگاران گذشت و یه کتاب نصفه ی دیگه برامون گذاشت!:دی امروز با کتاب ملکه ی یتیم در خدمتتون هستیم که کار ترجمش رو سایت فانتزی لایف به عهده گرفته بود و متاسفانه الآن منحل شده!((94))((94)) حیف بود واقعاً عالی ترجمه کرده بودن و من خود کتاب رو هم به شدت دوست داشتم. طوری که هرچند وقت یک بار با وجود نصفه بودنش هفت فصل رو از اول می خونم! با این حال، من فکر کردم چون سایت فانتزی لایف در حال حاضر غیرفعال شده (دلیلش رو نمی دونم اصلا) و هیچ سایت دیگه ای هم این کتاب رو نذاشته، بهتره که بذارمش. این طوری اگه....

معرفی و دانلود مجموعه غریبه Outlander serries by Diana Gabaldon

سلام، با من همراه باشین تا این مجموعه رو معرفی کنم براتون؛ دیگه اشاره به این که نهمین تلاشم واسه زدن این تاپیکه نمی کنم... عهه کردم... ببخشید شرمنده از دستم در رفت. تا الان 11 جلد کتاب تحت این عنوان چاپ شده و در کل دو مجموعه رو شامل میشه؛ مجموعه اصلی 8 جلدیه و یه مجموعه فرعی 3 جلدی داره. 20 ساله که دیانا گبلدون داره غریبه رو مینویسه و تاجایی که یادمه همه ی عنوان هاش در صدر پروفروش ترین های نیویورک تایمز قرار گرفتن. یه جلد نهمی هم در حال نوشته شدنه گویا... خوب به طور متوسط هر کتاب از......

سیم‌ها

مطالعه‌ی این اثر به افراد زیر 18 سال توصیه نمی‌شود. خلاصه‌ی داستان: آرمین، یک موزیسین شکست خورده، با افسردگی شدید است که زندگی خود را بر لبه‌ی پرتگاه می‌بیند. او برای رسیدن به اهدافش و تمام چیزهایی که از دست داده مجبور می‌شود بر سر روحش معامله کند. (خلاصه‌ی داستان بزودی بروز می‌شود) (حتما مطالعه کنین و لطفا نظر بدین) قسمت اول قسمت دوم قسمت سوم...

داستان جدید: ویرانی خیال

ویرانی خیال، بریده ای از مجموعه پیله دنیوی نویسنده: محمد.ج ویراستاران: رضا و حسین طراح کاور و صفحه آرا: رضا نیری خلاصه: داستان درباره پسری به نام آرتام است که فرمانده یکی از جوخه های چهارمین ارتش قدرتمند ایران، یعنی دژسپاه است. همه چیز خیلی عادی پیش می رود تا اینکه انفجارهایی بزرگ، دژ سپاهشان را تخریب میکند... آرتام و پولاد به دنبال یافتن علت های این حادثه هستند که اتفاقات ناگوار، پشت سر هم گسیل می شوند و در این اثنا، اتفاقات عجیبی برای آرتام رخ می دهد. ژانر: فانتزی دارک، فانتزی......

صفحه 1 از 78 1 2 3 11 51 ... آخرین
  تنظیمات نمایش کتاب‌ها

ترتیب نمایش کتاب‌ها:

طراحی صفحه اول کافه کتاب، طراحی پست‌های اول کافه کتاب و تبدیل به نسخه کتاب توسط JuPiTeR انجام شده است.