ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کافه کتاب - پارسی و ترجمه شده‌ها

پروژه ترجمه: جلد هفتم کارآموز رنجر:بهای آزادی ارک(ارائه لینک کلی)

جلد هفتم کارآموز رنجر:بهای آزادی ارک درود خدمت طرفداران کارآموز رنجر؛ يک سؤال هست که چرا بعد از جلد چهارم اول جلد هفتم را بخوانيم بعد جلد پنج را؟ به اين سؤال مترجم چهار جلد نخست، پايونير عزيز با نقل کردن‌هايي از جان فلانگن جواب دادن: تشکر مي‌کنم از خواهران مترجم و ويراستار، نگار و نگين که اين پروژه را به پايان رساندند. و همچنين تشکر مي‌کنم از محمدمهدي عزيز بابت طرح قشنگي که زد....

ترجمه مجموعه پیشگوی مخفی جلد اول مجازات آپولو (ادامه قهرمانان المپ) از ریک ریوردن

سلام مجموعه پنج گانه مجازات آپولو نوشته ریک ریوردن سومین مجموعه او درباره خدایان یونان با حضور شخصیت های کتاب های قبلی مثل پرسی ، انابث و ... است جلد اول اوراکل پنهان یا پیشگوی مخفی ماه قبل در ۳۹ فصل منتشر شد((5)) جلد دوم با نام پیشگویی تاریک ماه می سال آینده منتشر خواهد شد سایت wise girl شروع به ترجمه این اثر کردند به نشانی Www.fanpercy.com خلاصه داستان:...

تیم ترجمه گودلایف:نوآموز جلد اول از مجموعه ی احضارگر

یک کتاب بسیار زیبا در سبک خودش. نظرات و نقد های گودریدرز و آمازون بسیار خوب بودند که باعث شد این کتاب رو ترجمه کنم هفته ای یک فصل ارائه میشه با تشکر ویژه از محمد بابت ویرایش کاورهاش: کلیک کنید

سپاهیان آشوب ( فصل چهارم ارائه شد! )

به نام خالق هستی اینم از داستان من، در اول باید بگم که هنوز زمانبندی خاصی رو نمیتونم مشخص کنم.به زودی اعلام میکنم راستی گفتم با توجه به نگرانی هایی که ممکنه کسانی داشته باشند برای خواندن کتاب باید بگم: من بهتون قول میدم داستان نیمه رها نمیشه و تا اخر ادامه داده میشه تذکر: قرار دادن این کتاب در هر جامعه مجازی(وبلاگ، سایت و...) مجاز میباشد در صورتی که از همین لینک های دانلود استفاده شود....

کورالین

نام کتاب: کورالاین نام نویسنده: نیل گیمن نام مترجم: پریا آریا کورالاین ماجرای دختری با نام کورالاین را نقل می*کند که همسایه*ها کارولاین صدایش می*زنند و او هر دفعه در پاسخ می*گوید:«کورالاین. درستش کورالاین است.» دختری حدوداً ۹ یا ۱۰ ساله، باهوش و شجاع و دوست*داشتنی که با پدر مادر همیشه پر مشغله*اش -که هر دو در خانه کار می*کنند- در آپارتمانی بزرگ زندگی می*کند. داستان احوال کورالاین را در اواخر تابستان و در نزدیکی*های بازگشایی مدارس شرح می*دهد. موقعی که به تازگی به خانه*ی جدیدشان اثاث*کشی......

دانلود ۲۰ جلد مجموعه وارکرافت ترجمه فارسی

مجموعه کتاب های وارکرافت توسط نویسندگان بزرگی مانند ریچارد ناک , کریستی گولدن , جف گراب , آرون روزنبرگ , کریس متزن و … نوشته شده است که همه این نویسندگان داستان کتاب های قبلی خود را ادامه داده اند. در این تاپیک 20 کتاب ترجمه شده این مجموعه را به ترتیب انتشار قرار می دهیم.

معرفی سری کتاب: احضارگر

سری کتاب احضارگر:(summoner) سگانه ایی در ژانر فانتزی نوشته ی تاران ماتارو که ما را به دنیایی جادویی و سحرآمیز می برد. شاید رگه هایی از کتاب هایی مثل هری پاتر در آن یافت شود. تاران ماتارو جلد یک این کتاب را در واتپد به اشتراک گذاشت که با بازخورد خیلی خوبی مواجه شد. پس از چاپ این کتاب و جلد دو یعنی بازجویی (Inquisition)هردو به پرفروش ترین رمان های نیویورک تایمز تبدیل شدند. در حال حاضر جلد صفر این کمیک هم با نام ریشه ها (origins) به رشته تحریر در آمده و جلد سه هم در دست نگارش است. خلاصه......

دانلود و معرفی مجموعه رمان وراثت

این مجموعه شامل 4 کتاب میباشد و توسطِ کریستوفر پائولینی نوشته شده . در هنگام نگارش کتاب اول یعنی آراگون وی تنها 16 سال داشته . این مجموعه شامل چهار کتاب از قبیل : آراگون ، الدست و بریسینگر و میباشد و پایانِ این مجموعه را در کتابِ چهارم خواهیم دید .

کتاب هشت کشور هشت داستان، من یک قاتل هستم

فصل اول: من یک قاتل هستم بخش اول: شاهزادۀ مطرود بخش دوم: مایلین خلاصه: من مایلین، شاهزادۀ دوم سندپراد با کشتن پدر و مادرم اوّلین بار دستانم را به خون آغشته کردم! مهاجمان زیادی را به خاک و خون کشیدم. در سنّی به عنوان زندانی وارد اِسوارت شدم که در تاریخ ثبت شد: کوچک ترین قاتل سندپراد! در کودکی تمام فنون مبارزه را فرا گرفتم و مایۀ حیرت دیگران شدم. من با پریان گفت و گو کردم و به کسانی عشق ورزیدم که همه برای کشتن من آمده بودند! این آغاز داستان گروه باد بود!!! ژانر: فانتزی، تاریخی، اکشن......

جلد اول سفیر کبیر: قدرت ذهن

سفیر کبیر جلد اول: قدرت ذهن پیشگفتار: آن هنگام که آخرین بازمانده از دو قوم باستانی زاده می شود، آخرین پیشگویی به حقیقت می پیوندد. سرنوشت تغییر می کند و دروازه های آینده به روی محارم بسته می شوند. حقیقتی تلخ شکل می گیرد، در آن هنگام حقیقت شکلی تازه به خود می گیرد. در آن دم که خود را در دنیایی ناشناخته می بیند، دنیایی پر از شگفتی و خیال انگیز... که هر کاری در آن ممکن است، پس به واسطه قدرتی ناخواسته قدرتی را می دزدد. در آن دم تقدیر همگان عوض می شود و سیاهی ... دانلود جلد اول سفیرکبیر:......

نبرد شکافت « جادوگر »

مجموعه حماسه نبرد شکافت جلد اول جادوگر: کارآموز نویسنده: ژانر: فانتزی حماسی مترجم: سارا رجایی فر

صفحه 1 از 50 1 2 3 11 ... آخرین
  تنظیمات نمایش کتاب‌ها

ترتیب نمایش کتاب‌ها:

طراحی صفحه اول کافه کتاب، طراحی پست‌های اول کافه کتاب و تبدیل به نسخه کتاب توسط JuPiTeR انجام شده است.