ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کافه کتاب - داستان‌های بلند نویسندگان جوان

غریبه ای از دیار تالش

سلام دوستان به یاری خدا می خوام این داستان رو شروع کنم داستان درباره غریبه ای مرموز و مطرود از سوی شهر تالش هستش سعی دارم داستان رو در ژانر های فانتزی حماسی فلسفی جلو ببرم امیدوارم که خوشتون بیاد انشاءالله فصل اولش رو هم هفته آینده براتون میذارم مقدمه اینکه شما در همه جا مطرود باشید خیلی بد هستش من در جای جای مختلف این سرزمین سفر کردم هربار با شخصیتی متفاوت بعد از پانزده سال سفر در جای جای این سرزمین سکونت در تالش پایان کار من بوده دیگر رمق سفر ندارم در کنار شورشی های نیسا شمشیر زدم......

داستان جدید: ویرانی خیال

ویرانی خیال، بریده ای از مجموعه پیله دنیوی نویسنده: محمد.ج ویراستاران: رضا و حسین طراح کاور و صفحه آرا: رضا نیری خلاصه: داستان درباره پسری به نام آرتام است که فرمانده یکی از جوخه های چهارمین ارتش قدرتمند ایران، یعنی دژسپاه است. همه چیز خیلی عادی پیش می رود تا اینکه انفجارهایی بزرگ، دژ سپاهشان را تخریب میکند... آرتام و پولاد به دنبال یافتن علت های این حادثه هستند که اتفاقات ناگوار، پشت سر هم گسیل می شوند و در این اثنا، اتفاقات عجیبی برای آرتام رخ می دهد. ژانر: فانتزی دارک، فانتزی......

اراده سیال (ارائه فصل ۱۸)

ویراستار: momo jon تایپیست: sina ghoolami فصل 1-13 / نیمه شب فصل 14-... طراح کاور و صفحه آرایی: M.mahdi درباره داستان : هزاران سال پیش مجمعی از خردمندان از تمام نژاد های هوشمند سرزمین اوراسا توانستند قدرت چشمه ی خورشید را مهار زنند و با آن قدرت ، بهشتی روی زمین بوجود آورند ، رها از هر گونه سیاهی و تباهی. اما زمزمه حتی در بهشت زمین هم بگوش طمعکاران میرسید. زمزمه ای که به شنوندگانش وعده ی خدایی میداد. پس طمعکارترینشان فریب زمزمه را خورد و پلیدی در نهان در وجودش رشد کرد و بلاخره دستانش.....

خاطرات تاج شکسته (Memories of the Broken Crown)

سلام دوستان امیدوارم حال همتون خوب باشه امروز من داستانم روی برای شما قرار می دم و خوش حال می شم بخونیدش. باید بگم این اولین تجربه ی من از قرار دادن داستان هام توی اینترنته. تنها هدفی هم که از این کار دارم اینه که نظر کتاب خون های خوبی مثل شما رو بدونم. می دونید، هیچ نویسنده ای هر چقدر هم که خوب باشه بدون انتقاد و کمک دیگران به موفقیت نمی رسه. پس لطفا راحت باشید و تمام نقاط ضعف و قوت داستان رو بهم بگید. راستی این کتاب درواقع یه جلد فرعی از مجموعه ای هست که قراره بعداً بنویسمش. نام کتاب:....

هانیاز : پروژه اریس [d1]

خب سلام دوستان ی رمان داریم مینویسم، جالبه! واقعیت رو با کمی تخیل قاطی کردیم چیز جالبی ازش در اومده d: خلاصه داستان : مارتین دنبال یک داستان قدیمی است! یک قسمت از تاریخی که اتفاق افتاده اما هیچ زمان ثبت نشده است، اما داستان چقدر مهم است ؟ در حدی است که وارد بازی خطرناکی قسمت اول d: به زودی قسمت جدید گذاشته میشه...

ارباب یخ فصل یکم آوای مرگ

سلام امروز می خوام کتابم رو بزارم خلاصه:هاریون پسری سیزده ساله است که در یکی از آخرین قلعه هایی که دربرابر شیاطین مقاومت کرده زندگی میکند که در تولد سیزده سالگی اش زمانی که باید به عنوان کارآموز جادوگر معرفی شود یکمرتبه دیوار فرو میریزد و... ]ilovepdf_merged راستی برای این کتاب نیاز به یه ویراستار دارم اگه کسی مایل به همکاری بود به این ایمل پیامک کنهpmorteza181@gmail.com...

سیم‌ها

مطالعه‌ی این اثر به افراد زیر 18 سال توصیه نمی‌شود. خلاصه‌ی داستان: آرمین، یک موزیسین شکست خورده، با افسردگی شدید است که زندگی خود را بر لبه‌ی پرتگاه می‌بیند. او برای رسیدن به اهدافش و تمام چیزهایی که از دست داده مجبور می‌شود بر سر روحش معامله کند. (خلاصه‌ی داستان بزودی بروز می‌شود) (حتما مطالعه کنین و لطفا نظر بدین) قسمت اول قسمت دوم قسمت سوم...

عنکبوت آدمکش (assassin spider)

پیشگفتار: سلام . اول اینکه فعلا برای گذاشتن خلاصه و کاور خیلی زوده چون داستان اسپویل میشه داستان که یه ذره پیش بره خلاصه هم میزارم. ((200))((200)) دوم هم این یه داستان خیلیییی آماتوریه و لطفا کمکم کنید درستش کنم با نظراتتون البته و سوم هم مقدمه:

هری پاتر و نبرد مرگ و زندگی

باسلام سعید رسولی هستم و می‌خوام با گذاشتن اولین کتابم ،خود را به شما معرفی کنم. فن‌فیکشن هری پاتر((5))... این فن‌فیکشن دارای شش جلد خواهد بود که سه جلد آن با عنوان هری پاتر و نبرد مرگ و زندگی و نام‌های مخصوص جلدها یعنی: جلد اول:کتابخانهٔ جادویی جلد دوم: محافظ محفل ققنوس جلد سوم: بازگشت ارائه و سه جلد بعدی با عنوان دنیای جادویی قرار خواهد گرفت. امیدوارم لذت ببرید((58))توضیحات: این مجموعه ادامه‌ای بر کتاب هشتم این مجموعه محبوب است. ژانر: فانتزی، علمی-تخیلی، درام، ماجراجویی...

مقاومت در برابر جادوی سیاه2 (مبارزه نهایی)

با سلامی دوباره! من دوباره اومدم! خب این تاپیک هم به مناسبت امتحاناست... می خوام از امتحانا بیفتید...:دی چند وقتی بود که حرف از مقاومت زده می شد. که چرا جلد جدید رو شروع نمی کنم. قرار بود این تاپیک رو عید بزنم... اما خب به دلایلی نتونستم... ب اول از هرچیزی باید بگم که من یه ذره از خودم ناامیدم. راستش قلمم خیلی بیشتر از قبل پیشرفت کرده اما با این وجود باز هم عالی نیست. و می دونم که بابت جلد اول مقاومت، آشنایی با جادو، خیلی سختی کشیدید... خب درسته. اون اولین کار من بود و بسیار هم ناپخته. من......

جلد اول اربابان زمین: شکارچی

سلام دوستان این اولین داستان منه با نام اربابان زمین جلد اولش هم شکارچی هستش پ.ن: نمیدونم چرا عکس اینجا اینقدر کوچیکه ولی کاور به اندازه ی واقعیش اینجاست. کاور

جلد اول نور و تاریکی: طلوع تاریکی

مجموعۀ «نور و تاریکی» بنگر فرزندم... به جهانی که در آنی... آن زمان که شب فرا رسد حقیقت بر تو اشکار خواهد شد و تو نور راستین را نظاره خواهی کرد. و در آن تاریکی به خود بنگر... به قلبت... آیا در این تاریکی میدرخشی؟ و یا تو نیز به فراخورِ روزگارِ سیاهت تیره گشته‌ای؟...

صفحه 1 از 11 1 2 3 ... آخرین
  تنظیمات نمایش کتاب‌ها

ترتیب نمایش کتاب‌ها:

طراحی صفحه اول کافه کتاب، طراحی پست‌های اول کافه کتاب و تبدیل به نسخه کتاب توسط JuPiTeR انجام شده است.