ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کافه کتاب - داستان‌های بلند نویسندگان جوان

سه گانه نگهبان قدرت

زاده شده از دو قوم از دو قدرت شاهزادی ای نا خالص زاده نیرو وارث بر حق نگهبان قدرت الکس پسر 14 ساله ای هست که با خاله خود زندگی آرومی دارد ولی با ورود لوسی زندگی او دچار دگرگونی می شود دگرگونی از جنس جنگ از جنس قدرت از جنس خیانت و در آخر چه می شود؟ نابودی دنیا و یا بازگشت تعادل و صلح در هفت دنیا سلام دوستای گلم لطفا با نظرتون هر فصل این کتاب رو جذاب تر از قبلش کنید فصل اول - فصل دوم...

ساعتگرد

سلام. ساعتگرد یک داستان علمی-تخیلی تریلر است که در حال نوشتن آن هستم در حال حاضر. فعلاً هفت فصل نوشته شده از داستان و تا وقتی داستان به اتمام نرسه احتمال اینکه دستخوش تغییر قرار بگیرند وجود داره. امیدوارم لذت ببرید. همچنین دقت داشته باشید داستان شامل کلمات رکیک و صحنه‌هایی‌ست که احتمالاً مناسب همه سنین نمی‌باشد. ترجیحاً حداقل 16 سال داشته باشید. خلاصه داستان: اسم من... خب اسمم را نمی‌توانم به شما بگویم. اجازه ندارم. در همین حد بدانید که من راوی این داستان هستم و می‌خواهم برای شما قصه دختر......

افسانه آز:تالیور

نام داستان: افسانه آز: تالیور سابق، پیله دنیوی: مرگباز آینده. نویسنده: محمد.ج ویراستار: یکی که تو این سایت نیست. بعدا دست سیما و محدثه رو می بوسه. صفحه آرا و طراح کاور جدید: رضا عشقی بوک پیج ده تا فصل اول، به علاوه کاور داستان درست لحظه تحویل سال نو گذاشته می شن. یه جورایی عیدی به خواننده هایی هست که تعدادشون انگشت شماره. حجمش هم بالاست یکی دو روز سیرابتون می کنه. نقشه جهان داستان توی خود عید آماده می شه....

من مجازات هستم

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان. بخونید و لذت ببرید. نظر یادتون نره. تشکر. داستانی در زمان بی زمانی. در دنیایی فانتزی و متفاوت با قدرت هایی و خلقتی جدید. موجوداتی عجیب و تازه و داستانی درباره ی فردی آلوده به گناه بسیار. فردی فراموشی گرفته نسبت به احساسات وجودی خودش. آیا احساسات انسانیش را می تواند برای باری دیگر اثبات کند و برای باری دیگر به دنیا اثبات کند که هنوز برترین مخلقوق است..... من مجازات هستم مقدمه...

پادشاهی وحشت

مقدمه: برای مردم فراری دهکده هالس شاه یک چشم یک نام ترس آور است اما نه به اندازه نام پسری که در میان آنها زندگی میکند. کودکی که در زمان تولد مادرش را کشت. شاه یک چشم برای انتقام می آید انتقامی شوم از تک تک مردان دهکده و در این میان دو نوجوان زنده می مانند. دو مرد از نژاد هالس... ارائه فصول: -لینک‌ها به درخواست نویسنده حذف شدند-...

اراده سیال

ویراستار: momo jon تایپیست: sina ghoolami طراح کاور و صفحه آرایی: M.mahdi درباره داستان : هزاران سال پیش مجمعی از خردمندان از تمام نژاد های هوشمند سرزمین اوراسا توانستند قدرت چشمه ی خورشید را مهار زنند و با آن قدرت ، بهشتی روی زمین بوجود آورند ، رها از هر گونه سیاهی و تباهی. اما زمزمه حتی در بهشت زمین هم بگوش طمعکاران میرسید. زمزمه ای که به شنوندگانش وعده ی خدایی میداد. پس طمعکارترینشان فریب زمزمه را خورد و پلیدی در نهان در وجودش رشد کرد و بلاخره دستانش را به خون یک به یک یارانش آلود......

نور اژدها

فصل اول نور اژدها: ژانر: فانتزی، علمی-تخیلی، ماجراجویی، رازآلود این داستان با بقیه داستان ها فرق داره. اون کیه؟ هدفش چیه؟ زندگی های مختلف با جهان های مختلف و یک اژدهای اسباب بازی. دو نفر درون تمام دنیا. تنها چیزی که اهمیت داره همین جملست: « باید برگردیم» توضیحات من: نور اژدها{بر خلاف چیزی که ممکنه از اسمش برداشت بشه} یه داستان اساطیری یا شوالیه ای نیست. یک داستان رازآلود از جنس جهانه. یک ماجرای عجیب از جنس دوستی....

جنگاوران سرنوشت_جلد اول

سلام. کتابم رو خوندین و واقعا خوشحالم که خوشتون اومد و خواننده داشتم. به همین خاطر تصمیم گرفتم ایده رو با کم‌تجربگی و نثر و فضاسازی و محدود سازی، خراب نکنم تا حقمو ادا کرده باشم. نثر دارک شده یه جورایی، و داستان تیره و گنگه. میخوام روشن و خوندنی بشه، داستان منسجم میشه و شخصیت‌ها حذف و اضافه میشن. خط داستان مشخص میشه، نکات و اشتباهات ریز اصلاح میشن، خلاصه بهتر میشه. امیدوارم منتظر بمونید، هر جند زیاد طول نمیکشه. من روزی چند ساعت وقت میذارم :) با پونزده تا فصل بر می‌گردم :) البته شاید هم......

شکارچی

سلام این ایده همین یکی دو ساعت پیش در من شکل گرفت ممنون میشم اشکالاتمو بهم گوشزد کنید سر آغاز فصل دوم: قلعه رد وود

جلد اول اربابان زمین: شکارچی

سلام دوستان این اولین داستان منه با نام اربابان زمین جلد اولش هم شکارچی هستش پ.ن: نمیدونم چرا عکس اینجا اینقدر کوچیکه ولی کاور به اندازه ی واقعیش اینجاست. کاور

آخرین دروازه

درباره کتاب: بی آنکه بخواهی ، انتخاب شده ای برای سفری شگفت . اما تا رسیدن به آخرین دروازه ممکن نیست از این سرزمین بیرون بیایی. زمانی که به آخرین دروازه رسیدی بی گمان خود را خواهی دید. رازهایی هست که باید برایت آشکار شوند تا آخرین دروازه راه قدرت را برایت باز کند و اینگونه به بی نهایت خواهی پیوست لکن این راه هرگز آسان نخواهد بود. با داستانی جذاب همراه شوید با فضای فانتزی ایرانی تجربه ای متفاوت از رمان خواندن داشته باشید. سوار بر واژه ها بتازید، بال های کاغذی را بر دوش ذهنتان احساس کنید و......

طلوع

سلام. این داستان اولین داستانیه که تا حالا نوشتم. از چند ماه پیش شروع به نوشتنش کردم و حالا تصمیم گرفتم اینجا قرارش بدم. طبیعتا اشکالات ریز و درشت خیلی زیادی داره که امیدوارم به کمک نظرات و راهکارهای شما بتونم رفعش کنم. خیالتون هم راحت. من نقدپذیریم خیلی بالاست. در مورد داستان هم، یه داستان فانتزی حماسی قرون وسطاییه که به طور همزمان چند خط داستانی رو جلو میبره. برای همین شاید ریتم داستان یکم کند باشه.یه خلاصه ی کوتاه هم از جلد اول گذاشتم. ویراستار: محمد (Envelope) خلاصه ای از جلد....

صفحه 1 از 10 1 2 3 ... آخرین
  تنظیمات نمایش کتاب‌ها

ترتیب نمایش کتاب‌ها:

طراحی صفحه اول کافه کتاب، طراحی پست‌های اول کافه کتاب و تبدیل به نسخه کتاب توسط JuPiTeR انجام شده است.