ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کافه کتاب - داستان‌های بلند نویسندگان جوان

سفر به دلفیس:سرزمین دوقلو

این اولین داستان در حال نگارش من هست. تا حالا 10 فصل نوشتم اما برای ویرایششون یک کم زمان می بره. هر هفته نیم فصل قرار می گیره، که بدلیل طولانی بودن فصول هست. حالا مقدمه: داستانی از سرزمینی دیگر، که از ابتدا تا کنون به ما پیوند خورده. آرتمیس و دلفیس. کلمه ها قدرتمندند. اما این دو کلمه، ماورای قدرت و جنبش هستند. سرزمین هایی حاکی از قدرت و زنده از حرکت سرزمین های دوقلو. سرزمینی که به سرزمین ما پیوند خورده، از حالا تا ابد. نکته:کاورش رو به زودی می زنم. - - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر.....

خیزش

هو الحق نوشتن فن فیکشنی رو به طور جدی برای دومین بار شروع کردم خودتون خوب میدونید اولین فن فیکشنم، هری پاتر و تجارت مرگ چندان خوب از آب در نیومد، امید هست بعد از دو سال کسب تجربه بتونم رضایت شما رو جلب کنم. دارک سایدر ((48)) . .

داستان جدید: ویرانی خیال

ویرانی خیال، بریده ای از مجموعه پیله دنیوی نویسنده: محمد.ج ویراستاران: رضا و حسین طراح کاور و صفحه آرا: رضا نیری خلاصه: داستان در دوره حکومت داریوش سوم، در سال سیصد و سی و چهار پیش از میلاد شروع می شود (از فصل اول) . آرتام، فرمانده دسته ده نفری از ارتشی واقع در دژ ده سرو است. دژی که خود، میزبان یک "دژسپاه' است. به علت این که کشور را خطری جدی تهدید نمی کند، دژسپاه سالها حرکت خاصی نداشته است. اما این باعث رخوت سربازان نخبه این سپاه بزرگ نشد. منتهی زمانی این دوران استراحت به سر رسید،...

جنگاوران سرنوشت_جلد اول

سلام. کتابم رو خوندین و واقعا خوشحالم که خوشتون اومد و خواننده داشتم. به همین خاطر تصمیم گرفتم ایده رو با کم‌تجربگی و نثر و فضاسازی و محدود سازی، خراب نکنم تا حقمو ادا کرده باشم. نثر دارک شده یه جورایی، و داستان تیره و گنگه. میخوام روشن و خوندنی بشه، داستان منسجم میشه و شخصیت‌ها حذف و اضافه میشن. خط داستان مشخص میشه، نکات و اشتباهات ریز اصلاح میشن، خلاصه بهتر میشه. امیدوارم منتظر بمونید، هر جند زیاد طول نمیکشه. من روزی چند ساعت وقت میذارم :) با پونزده تا فصل بر می‌گردم :) البته شاید هم......

من مجازات هستم

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان. بخونید و لذت ببرید. نظر یادتون نره. تشکر. داستانی در زمان بی زمانی. در دنیایی فانتزی و متفاوت با قدرت هایی و خلقتی جدید. موجوداتی عجیب و تازه و داستانی درباره ی فردی آلوده به گناه بسیار. فردی فراموشی گرفته نسبت به احساسات وجودی خودش. آیا احساسات انسانیش را می تواند برای باری دیگر اثبات کند و برای باری دیگر به دنیا اثبات کند که هنوز برترین مخلقوق است..... من مجازات هستم مقدمه فصل اول_یادآوری، بدترین شکنجه، فراموشی، شیرین ترین رویا...

سه گانه نگهبان قدرت

زاده شده از دو قوم از دو قدرت شاهزادی ای نا خالص زاده نیرو وارث بر حق نگهبان قدرت الکس پسر 14 ساله ای هست که با خاله خود زندگی آرومی دارد ولی با ورود لوسی زندگی او دچار دگرگونی می شود دگرگونی از جنس جنگ از جنس قدرت از جنس خیانت و در آخر چه می شود؟ نابودی دنیا و یا بازگشت تعادل و صلح در هفت دنیا سلام دوستای گلم لطفا با نظرتون هر فصل این کتاب رو جذاب تر از قبلش کنید فصل اول - فصل دوم...

ساعتگرد

سلام. ساعتگرد یک داستان علمی-تخیلی تریلر است که در حال نوشتن آن هستم در حال حاضر. فعلاً هفت فصل نوشته شده از داستان و تا وقتی داستان به اتمام نرسه احتمال اینکه دستخوش تغییر قرار بگیرند وجود داره. امیدوارم لذت ببرید. همچنین دقت داشته باشید داستان شامل کلمات رکیک و صحنه‌هایی‌ست که احتمالاً مناسب همه سنین نمی‌باشد. ترجیحاً حداقل 16 سال داشته باشید. خلاصه داستان: اسم من... خب اسمم را نمی‌توانم به شما بگویم. اجازه ندارم. در همین حد بدانید که من راوی این داستان هستم و می‌خواهم برای شما قصه دختر......

مقاومت در برابر جادوی سیاه2 (مبارزه نهایی)

با سلامی دوباره! من دوباره اومدم! خب این تاپیک هم به مناسبت امتحاناست... می خوام از امتحانا بیفتید...:دی چند وقتی بود که حرف از مقاومت زده می شد. که چرا جلد جدید رو شروع نمی کنم. قرار بود این تاپیک رو عید بزنم... اما خب به دلایلی نتونستم... ب اول از هرچیزی باید بگم که من یه ذره از خودم ناامیدم. راستش قلمم خیلی بیشتر از قبل پیشرفت کرده اما با این وجود باز هم عالی نیست. و می دونم که بابت جلد اول مقاومت، آشنایی با جادو، خیلی سختی کشیدید... خب درسته. اون اولین کار من بود و بسیار هم ناپخته. من......

نواده اژدها «جلد 1: من تنها اژدها هستم

سلام. امیر هستم تقریبا 2ماهی شده که به سایت نیومدم قبلش پروژه ای با همین اسم رو داشتم ولی به دلیل فن فیکیشن بودن کنسلش کردم و الان نواده اژدها رو به عنوان داستان مستقل اوردم .خب یک خلاصه بگم براتون: سه شمشیر...سه قوم....دشمنان با دوستان میجنگند...پیروزی باعث شکست میشود...در اینجاست که تنها اژدها ظهور میکند و دنیا را دگرگون میسازد...آخرین نواده سرنوشت را تعیین میکند.آیا او دنیا را نابود میسازد ؟و یا دنیا را دوباره بنا خواهد کرد؟ ژانرش اکشن حماسه ای و مقداری کمی هم رمنس هست. خب فصل هارو هر وقت....

افسانه آز:تالیور

نام داستان: افسانه آز: تالیور سابق، پیله دنیوی: مرگباز آینده. نویسنده: محمد.ج ویراستار: یکی که تو این سایت نیست. بعدا دست سیما و محدثه رو می بوسه. صفحه آرا و طراح کاور جدید: رضا عشقی بوک پیج ده تا فصل اول، به علاوه کاور داستان درست لحظه تحویل سال نو گذاشته می شن. یه جورایی عیدی به خواننده هایی هست که تعدادشون انگشت شماره. حجمش هم بالاست یکی دو روز سیرابتون می کنه. نقشه جهان داستان توی خود عید آماده می شه....

پادشاهی وحشت

مقدمه: برای مردم فراری دهکده هالس شاه یک چشم یک نام ترس آور است اما نه به اندازه نام پسری که در میان آنها زندگی میکند. کودکی که در زمان تولد مادرش را کشت. شاه یک چشم برای انتقام می آید انتقامی شوم از تک تک مردان دهکده و در این میان دو نوجوان زنده می مانند. دو مرد از نژاد هالس... ارائه فصول: -لینک‌ها به درخواست نویسنده حذف شدند-...

صفحه 1 از 10 1 2 3 ... آخرین
  تنظیمات نمایش کتاب‌ها

ترتیب نمایش کتاب‌ها:

طراحی صفحه اول کافه کتاب، طراحی پست‌های اول کافه کتاب و تبدیل به نسخه کتاب توسط JuPiTeR انجام شده است.