ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کافه کتاب

افسانه آز:تالیور

نام داستان: افسانه آز: تالیور سابق، پیله دنیوی: مرگباز آینده. نویسنده: محمد.ج ویراستار: یکی که تو این سایت نیست. بعدا دست سیما و محدثه رو می بوسه. صفحه آرا و طراح کاور جدید: رضا عشقی بوک پیج ده تا فصل اول، به علاوه کاور داستان درست لحظه تحویل سال نو گذاشته می شن. یه جورایی عیدی به خواننده هایی هست که تعدادشون انگشت شماره. حجمش هم بالاست یکی دو روز سیرابتون می کنه. نقشه جهان داستان توی خود عید آماده می شه....

ساعتگرد

سلام. ساعتگرد یک داستان علمی-تخیلی تریلر است که در حال نوشتن آن هستم در حال حاضر. فعلاً هفت فصل نوشته شده از داستان و تا وقتی داستان به اتمام نرسه احتمال اینکه دستخوش تغییر قرار بگیرند وجود داره. امیدوارم لذت ببرید. همچنین دقت داشته باشید داستان شامل کلمات رکیک و صحنه‌هایی‌ست که احتمالاً مناسب همه سنین نمی‌باشد. ترجیحاً حداقل 16 سال داشته باشید. خلاصه داستان: اسم من... خب اسمم را نمی‌توانم به شما بگویم. اجازه ندارم. در همین حد بدانید که من راوی این داستان هستم و می‌خواهم برای شما قصه دختر......

پروژه ترجمه: جلد سوم افشاگری رایریا: طلوع نیفرون (کامل)

افشاگری رایریا مجموعه دوم: خیزش امپراطوری جلد سوم افشاگری رایریا: طلوع نیفرون خلاصه طلوع نیفرون: پادشاهی ملنگار وارد جنگی با امپراطوری تازه شکل گرفته‌ی نیفرون شده است و با افزایش قدرت آن آریستا نومیدانه دست به قماری خطرناک می‌زند تا با اتحادی با ملی گرایان جنوب ماموریتی را پست خطوط دشمن رهبری کند. در این راه رویس و هادرین را به خدمت می‌گیرد. اما همراه این ماجراها بدگمانی رویس درباره این که اسراهادون دارد از آن‌ها به عنوان مهره‌ای برای بازپس‌گیری قدرتش استفاده می‌کند بیشتر می‌شود. برای.....

سه گانه نگهبان قدرت

زاده شده از دو قوم از دو قدرت شاهزادی ای نا خالص زاده نیرو وارث بر حق نگهبان قدرت الکس پسر 14 ساله ای هست که با خاله خود زندگی آرومی دارد ولی با ورود لوسی زندگی او دچار دگرگونی می شود دگرگونی از جنس جنگ از جنس قدرت از جنس خیانت و در آخر چه می شود؟ نابودی دنیا و یا بازگشت تعادل و صلح در هفت دنیا سلام دوستای گلم لطفا با نظرتون هر فصل این کتاب رو جذاب تر از قبلش کنید فصل اول - فصل دوم...

پروژه ترجمه: جلد ششم سی و نه سرنخ: در اعمــاق(ارائه لینک کلی)

خلاصه: سرنخی از گذشته‌ی والدین دن و امی، آنها را به دنبال رازی می‌کشاند که مادربزرگشان، گریس، مایل نبود از آن باخبر شوند. درست زمانی که دشمنانشان به آنها نزدیک و نزدیک‌تر می‌شوند، امی خاطرات وحشتناکی از دوران کودکیش را به یاد می‌آورد... برای محافظت از دن، حاضر است دست به چه کارهایی بزند؟ چه قدر آماده است تا مثل یک کاهیل باشد؟ شاید گریس درست می‌گفت: «بعضی از رازها بهتر است که دفن شوند.» https://www.pioneer-life.ir/library/download/769...

کتاب هشت کشور هشت داستان، من یک قاتل هستم

فصل اول: من یک قاتل هستم بخش اول: شاهزادۀ مطرود بخش دوم: مایلین خلاصه: من مایلین، شاهزادۀ دوم سندپراد با کشتن پدر و مادرم اوّلین بار دستانم را به خون آغشته کردم! مهاجمان زیادی را به خاک و خون کشیدم. در سنّی به عنوان زندانی وارد اِسوارت شدم که در تاریخ ثبت شد: کوچک ترین قاتل سندپراد! در کودکی تمام فنون مبارزه را فرا گرفتم و مایۀ حیرت دیگران شدم. من با پریان گفت و گو کردم و به کسانی عشق ورزیدم که همه برای کشتن من آمده بودند! این آغاز داستان گروه باد بود!!! ژانر: فانتزی، تاریخی، اکشن......

پروژه ترجمه: جلد اول ائون: قیام چشم اژدها (فصل23)

این سری رمان توسط نویسنده استرالیایی، خانم آلیسون گودمن نوشته شده و دو جلد دارد: 1_ قیام چشم اژدها 2_ آخرین چشم اژدها ائونِ دوازده ساله، سال‌ها تحت تعلیم بود. آموزش فشرده‌ی جادوی اژدهایش، مبتنی بر طالع‌بینی آسیایی، دو نوع مهارت را دربردارد: شمشیربازی و استعداد جادویی. او و استادش امیدوارند که ائون به عنوان چشم اژدها انتخاب شود؛ کارآموزِ یکی از دوازده اژدهای انرژیِ سرنوشت نیک. اما ائون یک راز خطرناک دارد. او درواقع ائوناست، دختری شانزده ساله که به خاطر شانس تبدیل شدن به یک چشم اژدها، تظاهر....

پروژه ترجمه: جلد ششم کارآموز رنجر: محاصره مکین‌داو ( ارائه لینک کلی)

خلاصه: قلمرو پادشاهی در خطر است... کرین، شوالیه‌ی خائن موفق شده قلعه‌ی مکین‌داو را تصرف کند و قصد تبانی با اسکاتی‌ها را دارد. رنجر ویل و دوست جنگجویش هوراس می‌خواهند قلعه را آزاد کنند. ماجرا برای ویل مخاطره‌آمیزتر است، زیرا کسی را که دوست دارد، گروگان و در قلعه زندانی است.دیگر وقتش رسیده این کارآموز سابق، بزرگ شود. حرفای پایونیر: امیدوارم که از خوندن جلد پنجم لذت برده باشین و مشتاق خوندن جلد ششم این مجموعه هم باشین. قبل از شروع ترجمه ی جلد پنجم من قولی به دوستانم در این سایت دادم که حتماً....

جلد اول سفیر کبیر: قدرت ذهن

سفیر کبیر جلد اول: قدرت ذهن پیشگفتار: آن هنگام که آخرین بازمانده از دو قوم باستانی زاده می شود، آخرین پیشگویی به حقیقت می پیوندد. سرنوشت تغییر می کند و دروازه های آینده به روی محارم بسته می شوند. حقیقتی تلخ شکل می گیرد، در آن هنگام حقیقت شکلی تازه به خود می گیرد. در آن دم که خود را در دنیایی ناشناخته می بیند، دنیایی پر از شگفتی و خیال انگیز... که هر کاری در آن ممکن است، پس به واسطه قدرتی ناخواسته قدرتی را می دزدد. در آن دم تقدیر همگان عوض می شود و سیاهی ... دانلود جلد اول سفیرکبیر:......

نبرد شکافت « جادوگر »

مجموعه حماسه نبرد شکافت جلد اول جادوگر: کارآموز نویسنده: ژانر: فانتزی حماسی مترجم: سارا رجایی فر

دانلود و معرفی مجموعه رمان وراثت

این مجموعه شامل 4 کتاب میباشد و توسطِ کریستوفر پائولینی نوشته شده . در هنگام نگارش کتاب اول یعنی آراگون وی تنها 16 سال داشته . این مجموعه شامل چهار کتاب از قبیل : آراگون ، الدست و بریسینگر و میباشد و پایانِ این مجموعه را در کتابِ چهارم خواهیم دید .

من مجازات هستم

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان. بخونید و لذت ببرید. نظر یادتون نره. تشکر. داستانی در زمان بی زمانی. در دنیایی فانتزی و متفاوت با قدرت هایی و خلقتی جدید. موجوداتی عجیب و تازه و داستانی درباره ی فردی آلوده به گناه بسیار. فردی فراموشی گرفته نسبت به احساسات وجودی خودش. آیا احساسات انسانیش را می تواند برای باری دیگر اثبات کند و برای باری دیگر به دنیا اثبات کند که هنوز برترین مخلقوق است..... من مجازات هستم مقدمه...

صفحه 1 از 76 1 2 3 11 51 ... آخرین
  تنظیمات نمایش کتاب‌ها

ترتیب نمایش کتاب‌ها:

طراحی صفحه اول کافه کتاب، طراحی پست‌های اول کافه کتاب و تبدیل به نسخه کتاب توسط JuPiTeR انجام شده است.