ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کافه کتاب - داستان‌های بلند نویسندگان جوان

جنگاوران سرنوشت_جلد اول

سلام. درباره‌ی این کتاب نظر میخوام. چند فصلشو قرار میدم اگه استقبال شد کلشو میذارم. ولی خواهشا نقد کنید‌ دستتون مرسی. این کتاب جلد اولش همزادان مرگ نام داره. اینم یه مقدمه‌ی کوتاه تا فصل اولو بذارم: من سردم. سرد و بیروح و خشن. خون من هم حتی یخ زده است. همه من را رانده‌اند!...

اراده سیال

ویراستار: momo jon تایپیست: sina ghoolami طراح کاور و صفحه آرایی: M.mahdi درباره داستان : هزاران سال پیش مجمعی از خردمندان از تمام نژاد های هوشمند سرزمین اوراسا توانستند قدرت چشمه ی خورشید را مهار زنند و با آن قدرت ، بهشتی روی زمین بوجود آورند ، رها از هر گونه سیاهی و تباهی. اما زمزمه حتی در بهشت زمین هم بگوش طمعکاران میرسید. زمزمه ای که به شنوندگانش وعده ی خدایی میداد. پس طمعکارترینشان فریب زمزمه را خورد و پلیدی در نهان در وجودش رشد کرد و بلاخره دستانش را به خون یک به یک یارانش آلود......

نغمه سایه ها

اینم کتاب نغمه‌ی سایه‌ها. امیدوارم لذت ببرین. خلاصه: آذران بزرگترین سرزمین جهان ویژگی های خاص خود را دارد در این سرزمین سایه ها زنده اند و زندگی میکنند انسان ها شب ها که سایه ها نیستند کار میکنند و سایه ها روز ها که انسان ها میخوابند و این قوانین سالها باعث حفظ صلح شد. در ضمن اگر در آذران سایه ای بمیرد انسان متصل به سایه هم خواهد مرد و اگر انسان بمیرد همین اتفاق برای سایه می افتد....... قسمتی از متن: آرما در اتاقش نشسته بود.ساعت تقریبا سه نصفه شب بود و او فقط تا 8 صبح قبل از بیداری.....

شمشیر خونین

پبش گفتار پس گذشت سالیان دور و دراز انسان ها از نقص سیستم بدنی خود نفرت پیدا کردند. آنها با اصلاح جسم خویشتن نژاد به قول خود با کمال بالاتری ساختند اما آن قدر هوش در مغز کوچک فانی خود داشتند که بدانند تا کمال نژادی فاصله ی زیادی دارند پس شروع به ساخت جامعه ی بی نقص کردند. انسان در گذر زندگی خویش همواره زیاده خواه بوده و این مورد نیز استثنا نبود ، آنها بزرگ ترین نقص خویش را یافتند و جامعه ی خود را بر اساس آن پایه گزاری کردند. آنها مرگ را انتخاب کردند ، جامعه ای بر اساس آن بنا نهادند و......

شاهزادگان آوالان: در خانه دشمن

به نام حق سلام دوستان... کار اولمه... ممنون میشم نقد کنید من رو .....هر جور نقدی رو میپذیرم. کاور کتابhttp://s1.picofile.com/file/8263037700/6tag_190595_003112.jpgلینک فصل اول لینک فصل دوم

افسانه آز:تالیور

نام داستان: افسانه آز:تالیور نویسنده: محمد.ج ویراستار:سمیه نجاتی سرشت، محدثه خانم، مستر سینا، سارا خانم. بوستانی کاوریست و صفحه آرا: سامان.

داستان دورگه کتاب اول(کامل)

با سلام این کتاب رو یکی از دوستان گفتن که بزارم توی این سایت، انشاالله ببینید بخونید و لذت ببرید. ------------------------------------------------------------------------- با سلام این داستان رو زمانی که در سایت پایونیر عضو بودم شروع به نگارش کردم البته به کمک یکی از بچه های پایونیر ولی زمانی که میخواستیم شروع به نوشتن کنیم به خاطر مشکلات شخصی ایشون نتونستیم کار رو ادامه بدیم و ایشون از ادامه انصراف دادن چند وقتی این داستان در حال خاک خوردن بود ، روزی در حالی که داشتم دفتر چه ایده هام رو......

تاج

به نام خدا سلام دوستان.... امیدوارم در این واپسین روز های تابستان حالتون خوب باشه...مثل خیلیای دیگه این اولین داستان من به طور رسمیه...امیدوارم از خوندنش لذت ببرید. به شدت به نظراتتون نیازمندم.متشکر می شم اگه درباره ی داستانم نظر بدین. درباره ی داستان...یه مجموعه ی چهار یا پنج جلدیه....جلد اول یک سال پیش تموم شده و داره ویرایش می شه. چند تا فصل هم ویرایش شدن و آماده ی نشر هستن......

نواده اژدها «جلد 1: من تنها اژدها هستم

سلام. امیر هستم تقریبا 2ماهی شده که به سایت نیومدم قبلش پروژه ای با همین اسم رو داشتم ولی به دلیل فن فیکیشن بودن کنسلش کردم و الان نواده اژدها رو به عنوان داستان مستقل اوردم .خب یک خلاصه بگم براتون: ماجرا درباره پسری عیاش و خوشگذران به نام جک هست که یک برادر به اسم ادوارد و یک خواهر به اسم کیتلین داره و ولیعهد خاندانی به نام دراگون هست که با خون آشام ها در جنگ هستند .در یک جنگ معشوقه ی جک که رزیتا نام داره به شدت زخمی میشه و تنها راه نجاتش پیدا کردن سنگ شفا بخش هست و جک سفر پر ماجرای خودش رو.....

مقاومت در برابر جادوی سیاه2 (مبارزه نهایی)

با سلامی دوباره! من دوباره اومدم! خب این تاپیک هم به مناسبت امتحاناست... می خوام از امتحانا بیفتید...:دی چند وقتی بود که حرف از مقاومت زده می شد. که چرا جلد جدید رو شروع نمی کنم. قرار بود این تاپیک رو عید بزنم... اما خب به دلایلی نتونستم... ب اول از هرچیزی باید بگم که من یه ذره از خودم ناامیدم. راستش قلمم خیلی بیشتر از قبل پیشرفت کرده اما با این وجود باز هم عالی نیست. و می دونم که بابت جلد اول مقاومت، آشنایی با جادو، خیلی سختی کشیدید... خب درسته. اون اولین کار من بود و بسیار هم ناپخته. من......

جلد اول بازدارندگان: محافظ قدرت(ارائه فصل9)

خلاصه:اگر در یک روز خانواده ی شما قتل عام بشوند و شما ناگهان وارد دنیایی از عجایب بشوید و بفهمید که همه چیز ان طوری که فکر میکردید نیست، چه حسی به شما دست میدهد؟ 1 2 3 4 5 6 7 8 9

صفحه 1 از 10 1 2 3 ... آخرین
  تنظیمات نمایش کتاب‌ها

ترتیب نمایش کتاب‌ها:

طراحی صفحه اول کافه کتاب، طراحی پست‌های اول کافه کتاب و تبدیل به نسخه کتاب توسط JuPiTeR انجام شده است.